pHformula

pHformula- nahauuenduse imekosmeetika!

KODUNE NAHAHOOLDUS ja PROFESSIONAALSED ILUHOOLITSUSED

pHformula dremakosmeetilist nahauuendustmeedodit nimetatakse tänapäeva imekosmeetikaks!

Mitmekülgsete hoolistustega ja koduste hooldustoodetega on võimalik saavutada märkimisväärseid ja silmnähtavaid tulemusi.

pHformula on esimene farmatseutiline-kosmeetiline hooldussari, mis rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial ning põhineb uuenduslike kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul. Unikaalne nahauuendussüsteem on edukalt esindatud professionaalsel nahahooldusturul üle maailma, võimaldades spetsialistidel saavutada parimaid tulemusi. Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina leevendab pHformula suurepäraselt selliseid nahaprobleeme nagu vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus. Tavapäraste happekoorimistega võrreldes on punetuse ja ketenduse teke viidud miinimumini ning teatud hoolitsuste puhul puudub see täielikult. Valikus on erineva eesmärgi ja tugevusastmetega nahauuenduse happed.

Hoolitsuste käik ja nahatervendusprogramm määratakse individuaalselt konsultatsiooni käigus, lähtudes naha olukorrast ja kliendi ootustest pH formula 365 nahauuenduse kerglahused on turvalised aastaringselt kasutamiseks ning ei jäta nahka punetama ega tekita nähtavat ketendust. Tulemuseks on juba esimese hoolduse järgselt siledam, ühtlasema jumega ning värskem nahk. Kõiki pHformulas kasutatavaid ravimeetodeid ja valemeid toetab enam kui 30-aastane teaduslik ja meditsiiniline kogemus. Kõik toimeained on farmatseutilised ja pakuvad arstidele võimalust soovitada ja rakendada tänapäeva esteetilisel turul üht kõige arenenumat ja tõhusamat naha taastamise ravisüsteemi.

Näitan kõiki 45 tulemust