Sale!
, , , , , ,

pHformula CRYSTAL EYES silmaplaastrid

Original price was: €20.00.Current price is: €18.00.

CRYSTAL EYES´i kortsudevastased plaastrid on loodud täiustatud vananemisvastase tehnoloogiaga, mis silub kortse, niisutab ja annab tulemused üleöö. Kasutage neid koos pHformula valitud silmatoote (EYE recovery) või seerumitega (HYDRA, MELA või VITA C seerum).NÄIDUSTUSEDSoovitatav silmaümbrustele:Peened jooned ja kortsudEnneaegne vananemineKirkuse kaduPrinkuse kaduSilmaümbruses esinevad tumedad ringid ja tursedKASUTUSJUHISED1. Kandke pHformula valitud silmatoode või seerum puhtalekuivale nahale silma ümbruses.2. Avage Crystal Eyesi kotike ja eemaldage silmalappidelt valgekaitsekiht.3. Niisutage kleepuvat osa pHformula valitud tootega.4. Kandke peale ja siluge plaastreid niiskete sõrmeotstega.5. Hommikul tõmmake plaastrid õrnalt maha.6. Tulemuste säilitamiseks kandke hooldatud piirkondadelepHformula silmatoodet või seerumit.7. Kasutage 1 kuni 2 korda nädalas.PÕHIKOOSTISAINEDOligopeptiid-1 (marrasknaha kasvufaktor)HüaluroonhapeAaloeekstrakt HamameliseekstraktAvena Sativa (kaera) valguekstraktVitis Vinifera (viinamarja) seemneekstrakt Portulaca Oleracea ekstraktMitmemõõtmeline tõstmineCRYSTAL EYES´i plaastrite täiustatud tehnoloogia ühendab marrasknaha kasvufaktorid, hüaluroonhappe ja taimeekstraktid mitmemõõtmelise tõstva toimega, muutes naha siledaks, niisutatuks ja pinguldatumaks. CRYSTAL EYES plaastrid on disainitud mikrokristallkiududest 3D-maatriksiga, moodustades kärgstruktuuri sarnase võrgu, mis pärast nahale kandmist laieneb ja venitab nahka, pinguldades seda  kuues erinevas suunas. Sellega loob sünergilise toimemehhanismi koos pHformula valitud tootega. EELISED•    12-tunnine sünergiline toimemehhanism (kõik tooted).•    Tulemused üleöö (kõik tooted).•    Niisutab ja kustutab kõik väsimuse tunnused (Vita C seerum).•    Silub kortse (EYE recovery või HYDRA seerum).•    Tõstab rippuvat nahka (EYE recovery).•    Vähendab märgatavalt silmaaluseid turseid ja tumedaid ringe(MELA seerum või EYE recovery).•    Toetab naha parandamise ja taastamise protsesse (HYDRA seerum).•    Kirgastab nahatooni (VITA C või MELA seerum).•    Kaitseb kahjulike keskkonnamõjude eest (VITA C seerum).Lisaboonus!!! CRYSTAL EYES võimas niisutav näomask CRYSTAL EYES silmaplaastrid võib pärast kasutamist asetada vähesesse vette. Pärast 20 minutit need lagunevad.

Täielikult vees lahustuvat CRYSTAL EYES geelplaastreid võib leotada ka pHformula toodetega:-P.O.W.E.R. essents toonik-H2O flash toode

CRYSTAL EYES silmamaskide MULTIFUNKTSIONAALSED omadused muutuvad võimsaks niisutavaks näomaskiks, mida võib kanda üle kogu näo tugevalt niisutava maskina.

Kasutage seda kindlasti 24 tunni jooksul.

PAKEND JA HIND1 pakk sisaldab 2 silmaplaastrit üheks kasutuskorraks.