Sale!
, , ,

INIKA ORGANIC Loose Mineral Foundation SPF 25 lahtine jumestuspuuder

Original price was: €45.00.Current price is: €40.00.

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

INIKA Organic jumestustooted teeb eriliseks orgaanilist päritolu ja kõrgelt sertifitseeritud ja spetsiaalsetest piirkondadest hangitud looduslikud komponendid.

Kasutatud on parimaid ja peene tekstuuriga mineraale, mis on läbinud spetsiaalse, kaasaegsel tehnoloogial baseeruva töötluse. Kõik mineraalidel baseeruvad INIKA Organic tooted on pigmentide poolest rikkalikud, seega annavad hea ja katva jumestuse.

Põhikomponendid: tsinkoksiid antiseptilise toimega, kaitseb ja rahustab nahka, ühtlasi annab loodusliku SPF-i, titaandioksiid aitab vähendada nahaärritust, kuna annab laiaspektrilise kaitse, vilgukivi on valgustpeegeldav ja jätab mulje kiirgavast nahast

Annab õhkõrna kuni täieliku katvuse ja on kerge hajutada. Meigipõhi, peitevahend ja puuder ühes, andes erakordse katvuse, võrratu lõpptulemuse ja puhtad koostisained. Puudri püsivusele aitab kaasa veekindlus – vihmas kõndides või kergelt higistades ei tule puuder nahalt maha. Loomulikuks ja ilusaks tulemuseks on vaja vaid väike kogus toodet, nii et puudri eluiga on pikem kui varem. Ideaalne tundlikule nahale ja katab suurepäraselt akne, rosaatsea, armide või punetuse korral. Segadust ennetav sõel.

Põhikomponendid: Mica, Zinc Oxide, May Contain (+/-) Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramarines (CI 77007).

Kogus: 8 grammi.

Toonivalik

, , , , , ,