-%

Fabulous Self Tanning Mist isepruunistav sprei kehale ja näole

20.32

SKU: FAB013 Categories: ,

Fabulous Self Tanning Mist isepruunistav sprei kehale ja näole

Isepruunistav sprei, 200 ml

Hoidke oma kuldset päevitust aastaringselt. Kerge, kuid samas võimas ning tugeva toimega niisutav isepruunistusvesi pakub rikkalikku ja loomulikku päevitustulemust, mis kujuneb 4-8 tunni jooksul. Ökoloogiline aloe vera, lagritsajuur ja valge tee ekstrakt rahustavad nahka ja värskendavad jumet, hüaluroon aga pinguldab ja elustab nahka. Kandke igapäevaselt näole ja kehale, et intensiivistada oma päevitust just nii palju, kui ise soovite.

KASUTAMINE: Enne kasutamist loksutage pudelit korralikult. Pritsige spreid aplikaatorkindale ja kandke toode kindaga puhtale, kuivale ja eelnevalt kooritud nahale. Kandke toodet nii kehale kui näole, pikkade ringjate liigutustega, alustades alt ja liikudes ülespoole. Isepruunistav sprei kuivab nahal 1–2 minutiga ning nahale tekkib loomulik päevitus 4–8 tunni jooksul. Võite hakata koheselt oma jumet intensiivistama, kandes nahale ka teise kihi toodet kohe, kui esimene kiht nahal on kuivanud. Või tehke seda aegamööda ja kandke iga päev 1 kiht toodet nahale, et oma säravat päevitust järk-järgult intensiivistada, just nii palju ja nii tihti kui ise soovite. Toimeaja (4-8 tunni) möödumisel loputage nahk sooja veega puhtaks, vältides õliseid dušigeele. Säilitamaks oma kaunist päevitust, niisutage nahka, kuid ärge kasutage õliseid ja lõhnastatud ihupiimasid.

Koostisosad

Aqua (Water), Dihydroxyacetone***, Propylene Glycol, Glycerin*, Aloe barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder*, Erythrulose, Coffea arabica (Coffee) Seed Extract, Camellia sinensis (White Tea) Flower Extract, Hyaluronic Acid, Polyacrylamide, C13-C14 Isoparaffin, Laureth-7, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate / *Organic, ***Ecocert