Sale!
,

WHC UnoCardio 1000 + Vitamin D 1000, 60 geelkapslit

Original price was: €54.95.Current price is: €48.50.

UnoCardio 1000 peetakse oomega-3 kalaõli kuldstandardiks. UnoCardio 1000 on USA sõltumatu testija Labdoor hinnangul juba kolmel järjestikusel aastal parima kvaliteediga kalaõli maailmas. Ühes kalazelatiinist kapslis sisaldub 1200 mg oomega-3, sellest 675 mg EPA-d ja 460 mg DHA-d, lisaks 1000 IU vitamin D3. Valmistatud taastuvatest ja ohustamata väikese kala liikidest, kontsentreeritud külmtöötlemise abil kõrge puhtuse ja eriti kõrge 95% kontsentratsioonini. Lisaks on 1 kapslis ka päevase D3 vitamiini kogus.

Üks kapsel sisaldab 1200mg oomega-3 kalaõli,  millest EPA 675 mg ja DHA 460 mg ja lisaks 1000 IU vitamiini D3.  EPA ja DHA on hästi omastatavate r-triglütseriidide vormis, kapsli kest on tehtud kalazelatiinist. Kapslitesse pakendamine annab õlile parema kaitstuse oksüdatsiooni eest võrreldes pudelisse pakitud õlidega, mis hakkavad oksüdeeruma hapnikuga kokkupuutel alates pudeli avamise hetkest.

Kolmel viimasel aastal järjest on USA tarbijainfo portaal Labdoor, mis ise kõiki tooteid sõltumatutes laborites analüüsida laseb, hinnanud UnoCardio 1000 parima kvaliteediga kalaõli tooteks. IFOS (International Fish Oil Standards Program), mis on sõltumatu Kanada organisatsioon, annab UnoCardio 1000 hinnanguks viis tärni. Nad kontrollivad regulaarselt oma analüüsides iga tootepartii puhtust, kontsentratsiooni ja saasteainete puudumist ( näiteks raskemetallid, dioksiinid ja PCB’d ). Kõrget puhtust aitab saavutada puhas tooraine, sest kasutatakse ainult väikest kala, mis kasvab kiirelt, on toiduahelas allpool ja ei akumuleeri seetõttu raskemetalle ja toksiine nii, nagu seda teevad tuunikala, lõhe ja tursk. Seetõttu on hea kvaliteediga kalaõli puhul saasteainete risk äärmiselt väikene.
UnoCardio 1000 sisaldab EPA’d ja DHA’d väga kõrgelt kontsentreeritud r-triglütseriididena mis on ka kalades enamasti esinev looduslik vorm ja on mitmete uuringute kohaselt oluliselt paremini omastatavad võrreldes etüülestritega, mis on paljude tootjate poolt kasutatav omega-3 kalaõli töödeldud vorm. Unocardio 1000 on oluliselt kõrgema  EPA ja DHA kontsentratsiooniga  ( üle 95% ), kui valdav enamus maailmas müüdavaid kalaõli tooteid ( enamus vaid 45-65% kontsentreeritud ), seega sisaldab UnoCardio 1000 palju vähem muid soovimatuid aineid ( oomega-6, muud rasvad jms ).

Kasutamine:
Üks kapsel päevas koos toiduga või vastvalt terapeudi juhistele, kuid mitte enam kui kolm kapslit päevas.
Soovitav võtta koos toiduga nagu oliiviõli sisaldav toit, jogurt või muu rasva sisaldav toit.
Täiskasvanu päevane doos ei tohi ületada 5 grammi.
Juhul kui teil on maksapuudulikkus või kasutate antikoagulante (verd vedeldavad ravimid) nagu näiteks varfariin või hepariin, siis tuleb kindlasti enne toidulisandi tarvitamist konsulteerida arstiga.  Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte kasutada mitmekülgse toitumise asendajana!
ALLERGEENID: Ärge kasutage toidulisandit, kui olete allergiline kala suhtes

Koostis:

Kalaõli kontsentraat r-triglütseriididena, valmistatud sertifitseeritud jätkusuutiku kalapüügi abil püütud ooekanikalast: sardiin, skumbria, heeringas ja anshoovises, püütud Peruu ja Tshiili vetest, kalazelatiin, humektant: glütserool, looduslik apelsinimaitse, antioksüdant: tasakaalustatud segu rosmariinist ja tokoferoolirikkast ekstraktist, kolekaltsiferool.

Päevane soovituslik kogus 1 kapsel sisaldab:

kontsentreeritud kalaõli 1280mg

Oomega-3 rasvhapped (triglütseriididena) 1200 mg

– EPA (eikosapentaeenhape) 675 mg

– DHA (dokosaheksaeenhape) 460 mg

Muud oomega-3 rasvhapped  65 mg

Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 25 μg (1000 IU, 250% NRV)