Sale!
,

WHC Labs B-HADA III naha ilukompleks, 30 geelkapslit

Original price was: €39.95.Current price is: €35.00.

Laost otsas

Üks B-HADA kapsel päevas kombineerib kõrge kvaliteediga GLA, oomega-3, oomega-7 ja oomega-9 õlid. Kurgirohu õli kasutatakse peamiselt tema gammalinoleenhappe (GLA ) sisalduse tõttu, millel on põletikuvastane toime. GLA on kasulik oomega-6 rasvhape ja veelgi parema tulemuse annab, kui seda kombineerida oomega-3 rasvadega. B-HADA III on mõeldud naistele, kel esineb probleeme nahaga- rosaatsea, põletikukukolded, psoriaas jt. Samuti PMS-i ja menopausi vaevustega naistele.

B-Hada aitab taastada rasvhapete tasakaalu, kasutades leidlikku kombinatsiooni mitmetest ebatavalistest ja harvaesinevatest oomega rasvhapetest.
Varem või hiljem peegeldab ka Sinu välimus uut sisemist tasakaalu, sest välimus on enamasti sisemise tervise peegeldus. Seetõttu pani WHC  sellele kasulikule õlide segule nimeks “B-Hada” ehk “kaunis nahk” jaapani keeles.

NAISTESÕBRALIK KURGIROHI

Toode sisaldab  väärtuslikku astelpajuõli (beeta-karoteeni ja oomega-7 rasvhapete rikas), oliiviõli (sisaldab oomega-9) ja kõrgelt kontsentreeritud gammalinoleenhapet ( GLA ), mis on saadud kurgirohu õlist.  Kurgirohi sisaldab ainsat naistesõbralikku oomega-6 rasvhapet GLA ehk gammalinoleenhapet. Seda on sadu aastaid kasutatud traditsiooniliselt, et niisutada ja taastada kuiva nahka. GLA ja teised asendamatud rasvhapped elustavad nahka, vähendavad põletikulisi protsesse ning parandavad nahaaluste veresoonte seisundit.  Kurgirohu õlis sisalduvad rasvhapped takistavad pooride ummistumist ja akne haiguskollete levikut.
On leitud, et premenstruaalse sündroomi all kannatajate kehas on üldiselt madal GLA tase. Kurgirohu õlist pärit GLA võib aidata menstruatsiooni eel ja selle ajal vähendada võimalikku valu, kõhukrampe ja rindade tundlikkust. Samuti menopausiga kaasnevaid meeleolukõikumisi ja kuumahooge.
Kui looduslikult on kurgirohu õlis GLA-d vaid 24%, siis B-HADA’s on GLA ekstraheeritud ja kontsentreeritud 70% puhtuseni. Samas on protsessi käigus välditud kõrvalsaadusena tekkiva linoleenhappe saamist, mis on mittesoovitav oomega-6 rasvhape.

 

TERVISLIKUD ÕLID

Meie läänelik toitumine viib tihti mitte vajalike küllastunud loomse rasva, linoleenhappe tarbimisele ja sellel võivad olla negatiivsed tagajärjed meie tervisele. Samal ajal on puudus polüküllastamata kasulikest  oomega 3 rasvhapetest ( EPA ja DHA ), mida saab kalaõlist. Elutähtsad oomega 3 ja oomega 6 rasvhapped on iga meie rakumembraani koostisosaks. B Hada sisaldab oomega 3 (EPA’d ja DHA’d )väga kõrgelt kontsentreeritud r-triglütseriididena,  mis on ka kalades enamasti esinev looduslik vorm ja on mitmete uuringute kohaselt oluliselt paremini omastatav võrreldes etüülestritega, mis on paljude tootjate poolt kasutatav omega-3 kalaõli töödeldud vorm. EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, on tuntud selle poolest, et aitavad kaasa südame, aju ja liigeste normaalsele tööle, säilitavad head nägemist ja normaalset vererõhku ning mõjuvad positiivselt  juuste ja naha kvaliteedile.

Kasutamine: 1 geelkapsel päevas.

 

Koostis:

Kurgirohu õli (Borago officinalis, seemned), ookeanikalade õli kontsentraat  (anshoovis, sardiin ja makrill), orgaaniline astelpajuõli (Hippophae rhamnoides, vili), kalazelatiin, humektant: glütsrool, antioksüdant: TocoMarin (segu rosmariinist ja tokoferoolirikkast ekstraktist).

päevane soovituslik kogus 1 geelkapsel sisaldab:

Segu kurgirohu õli, puhastatud ookeanikalade õli ja astelpajuõli  970mg

Oomega-3 rasvhapped 315mg

– EPA  172mg

– DHA 117mg

Oomega-6 polüküllastamata rasvhapped  301mg

– GLA (gammalinoleenhape) 240mg

Oomega-7  107mg

– palmitoleenhape 88mg

Oomega-9  70mg