Sale!
,

O’HISA – naha, juuste ja küünte ilukompleks

51.0085.00

SKU: N/A Categories: ,

Vaid 1 O’HISA kapsel päevas aitab säilitada naha elastsust  ja vähendada vananemisilminguid. Tsink, vitamiin B2, biotiin ja beeta-karoteen saaduna astelpajuõlist aitavad hoida nahka tervena ja jume säravana. Biotiin ja tsink säilitavad juuste tervist, andes neile läike ja elastsuse. Antioksüdandid nagu tsink ja vask aitavad kaitsta keha rakke oksüdatiivse stressi eest.  ( omega -7-9 + 100% puhas taimne hüaluroonhape+ B- vitamiinid + SOD+ astaksantiin+ mineraalid).

Kasutamine:
Täiskasvanutele üks kapsel päevas. Mitte ületada soovituslikku kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte kasutada mitmekülgse toitumise asendajana.

 

Kasutmine: 1 geelkapsel päevas.

 

NAHA HEAOLU TAIMEDEST

O’HISA tähendab Omega Hair Immunity Skin Advanced Beauty. See unikaalne ja testitud ilukompleks looduslikest koostisosadest on saadud ainult taimedest. Toode sisaldab 100% taimse päritoluga hüaluroonhapet. See onkehaomane aine, mis vananedes järkjärgult väheneb ja mille tähtsaim omadus on võime siduda nahas niiskust ja säilitada kollageenkiudude elastsust. Lisaks sialdab looduslikku astaksantiini ( mitmekülgne karotenoid ), erilist meloniekstrakti ja astelpajuõli.

 

TERVED JUUKSED, SÄRAV NAHK JA TUGEVAD KÜÜNED

Tsink, vitamiin B2 ja beeta-karoteen ( eelvitamiin A ) astelpajuõlist aitavad hoida säravat jumet  ja siledat nahka, Biotiin ja tsink hoolitsevad  juuste tervise eest, andes neile läike ning elastsuse. O’HISA aitab kaasa ka immuunsüsteemi toimimisele (tsink, vitamiin B6, B12, foolhape, vask ja beeta-karoteen/provitamiin A). Beetakaroteen  omab olulist rolli limaskestade seisundileninga tsink aitab küünte ilu hoida. Vask on vajalik juuste loomuliku värvi säilitamisel, takistades juuste hallinemist.

KAITSEB VERERASVU OKSÜDATIIVSE STRESSI EEST

5 mg annus hüdroksütürosooli ( oliiviõlist saadud polüfenool ) kaitseb veres olevaid rasvu oksüdatiivse stressi eest.*
* Kasulik efekt päevase 20g oliiviõli doosi puhul.

 

PUHTAIM TOORAINE

Orgaaniline astelpajuõli ( oomega-7 ) on saadud kasutades superkriitlist ekstraktsiooni. Tegu on keskkonnasõbraliku protsessiga madalal temperatuuril, ilma et oleks kasutatud keemilisi lahusteid.  ‘Ekstra neitsi’ oliiviõli tähendab parimat võimalikku kvaliteeti. Looduslik astaksantiin ( mikorovetikatest) on põhjalikult testitud, garanteerides kindla kvaliteedi.  Extramel®-i superoksiid dismutaas (SOD) on saadud kantaluup-meloni kontsentraadist, mida on pikalt testitud inimeste poolt tarvitamiseks. NB!Tänu erakordsele puhtusele ja stabiilsusele on ainult 10mg päevas piisav, saamaks soovitud kasu. Erinevalt enamusest hüaluroonhappe preparaatidest, mida saadakse hukatud kana harjadest, hai uimedest või vaala kiustest on Hyabest® saadud bioloogilise fermentatsiooni tulemusel ning ei ole loomset päritolu. Hyabest on ka 100 % puhas hüaluroonhape, samas kui paljud odavamad tooted sisaldavad seda vaid 11%.

Orgaaniline astelpajuõli ( oomega-7 )saadud kasutades superkriitlist ekstraktsiooni (Hippophae rhamnoides, vili); kalazelatiin; ekstra neitsioliivõli oliiviekstraktiga (Olea europaea, vili); paksendusaine: mesilasvaha; humektant: glütserool; naatirum hüaluronaat (Hyabest®); tsinktsitraat; astaksantiin (AstaREAL®, saadud mikrovetikast Haematococcus pluvialis); kaltsium-d-pantotenaat; vaskglükonaat; paksendusaine: letsitiin; superoksiid dismutaas (Extramel®); püridoksiinhüdrokloriid; riboflaviin; D-biotiin; 5-metüülfolaat (Quatrefolic®); metüülkobalamiin.

 

SISALDUS:
Päevane soovituslik kogus 1 kapsel sisaldab:

Orgaaniline astelpajuõli 500 mg
Kokku oomega-7 180 mg
– palmitoleenhape (Oomega-7) 147 mg
– karotenoidid ( beeta-karoteen) 125 μg RE** (15% NRV*)
Oliiviõli koos oliiviekstraktiga 240 mg
– hüdroksütürosool 5 mg
Kokku Oomega-9 256 mg
100% puhas hüaluroonhape Hyabest® 100 mg
tsink (tsinktsitraat) 22.5 mg (225% NRV*)
Vitamiin B5 (kaltsium-d-pantotenaat) 18 mg (300% NRV*)
Superoksiid dismutaas (SOD) Extramel® melonist 10 mg
Vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriid) 6 mg (429% NRV*)
Vitamiin B2 (riboflaviin) 4.8 mg (343% NRV/*)
Astaksantiin (Haematococcus pluvialis) 2 mg
Vask (vaskglükonaat) 1.65 mg (165% NRV*)
D-biotiin 450 μg (900% NRV/*)
Foolhape (Quatrefolic®) 400 μg (200% NRV)
Vitamin B12 (metüülkobalamiin) 3 μg (120% NRV)
*NRV: Reference intake    **RE: retinooli ekvivalent (provitamiin A)

 

Suurus

30 kapslit, 60 kapslit