Sale!
,

WHC UnoCardio Vegan, 30 geelkapslit

41.50

Out of stock

UUS! UNIKAALNE TOODE- KÕRGEIMA KONTSENTRATSIOONIGA VEGAN OOMEGA-3
Kõrgeima kvaliteedi ja kontsentratsiooniga vegan oomega-3.UnoCardio Vegan sisaldab üle 800 mg oomega-3 ühes geelkapslis, mis on üle 2 korra enam, kui teistes mikrovetikatest saadud oomega-3 toodetes. Uno Cardio Vegan mikrovetikatest pärit õli on väga kõrge EPA ja DHA sisaldusega ning on ideaalne alternatiiv neile, kes ei soovi süüa kalast pärit saadusi.
Üks vegan geelkapsel annab Sulle rohkem, kui 800 mg oomega-3 rasvhappeid!  See on kaks korda enam, kui enamus konkureerivaid tooteid.  Toode sisaldab lisaks DHA-le korralikus koguses ka meie kehale vajalikku EPA-t, mida paljud vetikatest saadud oomega-3 tooted sisaldavad liiga vähesel määral.
Tänu triglütseriidide vormile on tootes sisalduvad EPA ja DHA väga kiirelt ja effektiivselt omastatavad.  UnoCardio Vegan EPA ja DHA on valmistatud kasutades unikaalset kolmeastmelist puhastusprotsessi. Iga toote partii läbib põhjaliku kvaliteedikontrolli, tulemuseks on eriti puhas oomega-3.

MIKS PEAKSID VEGANID TARVITAMA EPA JA DHA TOIDULISANDIT?

Veganite kehas on oomega-6/oomega-3 suhe enamasti paigast ära. Asi saab alguse sellest, et vegantoidud sisaldavad liiga palju oomega-6 rasvhappeid – neid sisaldab nii taimne toit ise kui ka taimeõlid. Kuigi linaseemned, chia seemned, kreeka pähliklid, edamame oad ja mitmed taimeõlid sisaldavad oomega -3 rühma kuuluvat rasvhapet ALA, ei suuda inimese keha seda rasvhapet hästi talle hädasti vajalikuks EPA ja DHA rasvhappeks muuta. EPA vormi konverteerub 0,2 kuni 8% tarbitud ALA’st ja DHA vormi vaid 0,05% ALA’st. Seetõttu soovitatakse igapäevaselt võtta lisaks vähemalt 500 mg EPA ja DHA.

Kasutamine:

Võtta üks kapsel päevas koos toiduga või vastvalt terapeudi juhistele. Soovtav võtta koos rasvase toiduga nagu oliiviõli sisaldav toit, jogurt või muu rasva sisaldav toit.  Täiskasvanu päevane doos ei tohi ületada 5 grammi. Kui te ei saa mingil põhjusel kapslit neelata, võib selle katki teha ja pigistada sisu toidu sisse. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte kasutada mitmekülgse toitumise asendajana!
ÄRGE KASUTAGE TOODET, KUI TEIL ON ALLERGIA VETIKATE VASTU!

Koostis:

Merevetika õli kontsentraat r-triglütseriididena (DHA ja EPA rikas õli mikrovetikast Schizochytrium sp),  humektant: glütserool, modifitseeritud maisitärklis, paksendaja: karrageen, antioksüdandid: tasakaalustatud segu rosmariinist ja tokoferoolirikkast ekstraktist, happesuse regulaator: naatriumkarbonaat.

Päevane soovituslik kogus 1 geelkapsel sisaldab:

kontsentreeritud merevetika õli (80% oomega-3) 1000 mg

oomega-3 rasvhapped (triglütseriididena) 800 mg

EPA ( eikosapentaeenhape ) 265 mg

DHA ( dokosaheksaeenhape ) 465 mg

muud oomega-3 rasvhapped 70 mg